Všetky otázky volajte na:
+421 915 478 755
+421 903 224 190
agilityhockey@gmail.com

O nás

    Na základe dlhoročných empirických skúseností profesionálnych pedagógov a trénerov v práci s mládežou, sme sa rozhodli skvalitniť prípravu mladých talentovaných hráčov ľadového hokeja.

     Po viacročných hospitáciách na tréningových procesoch vo vyspelých hokejových krajinách ako sú Kanada, USA, Rusko, Švajčiarsko, Fínsko, Švédsko sme sa rozhodli práve pre tento projekt, ktorý je len logickým vyústením potrieb mladých hráčov na to, aby dokázali držať krok so svojimi rovesníkmi vyrastajúcimi práve v týchto krajinách. Aj keď rezonuje všeobecný názor podložený reálnymi číslami, že sa nemôžeme s týmito krajinami rovnať hlavne základňou a počtom hráčov. Áno, je to významný faktor, ktorý je rozhodujúci a dominantný. Avšak veľmi významným faktorom je tiež individuálna príprava, v ktorej veľmi zaostávame. Preto sme sa rozhodli dať možnosť absolvovať kvalitnú individuálnu prípravu, ktorá je v klubovom dianí len veľmi ťažko realizovateľná.

       Pri realizácii projektu sme sa opreli hlavne o kvalitné a profesionálne trénerské obsadenie. Prinášame moderný prístup a trendy, akými by mal hokej smerovať. Veríme , že pomôžeme mladým chlapcom priblížiť sa k ich snom.

        Tešíme sa na prácu s mladými hokejistami.